بیس کات ناخن ویندمکس ۱۵ میل ,

menuordersearch
aghayemoshavercfz.com
قبلی
بیس کات ناخن چیست؟ خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج! بیس کات ناخن همان خشت اول است که باید گذاشته شود تا استحکام و دوام لاک بیشتر شود. بیس کات لایه‌ای نازک است که پیش از مانیکور روی ناخن زده می‌شود. اما این لایه نازک واقعاً ضروری است یا می‌توان از آن چشم‌پوشی کرد؟ فروشگاه آقای مشاور بهترین بیس کات را به شما پیشنهاد میکتد(ویندمکس روسیه)
بعدی
پیشنهاد ما

بیس کات ناخن ویندمکس ۱۵ میل

(0)
(0)

بیس کات ویند مکس روسی

بیس کات ناخن ویندمکس ۱۵ میل
رنگ و مدل کالا
بیس کات ویند مکس روسی
تعداد
+
_
عدد
ارسال رایگان
105,000 تومان
189,000 تومان
موجود
گارانتی کالا:

ضمانت کیفیت و قیمت محصول

بیس کات را میتوان قبل از زدن لاک ژل استفاده کرد

بیس کات چیه و چکاری میکنه؟

بیس کات ناخن چیست؟ خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج! بیس کات ناخن همان خشت اول است که باید گذاشته شود تا استحکام و دوام لاک بیشتر شود. بیس کات لایه‌ای نازک است که پیش از مانیکور روی ناخن زده می‌شود. اما این لایه نازک واقعاً ضروری است یا می‌توان از آن چشم‌پوشی کرد؟

بیست کات چیست؟؟

بیس کت مایعی بی‌رنگ است که مواد تشکیل‌دهنده آن باعث می‌شود لاک ناخن تثبیت بشود و ماندگاری لاک بالا برود. در واقع بیس کت، چسبندگی لاک یا لاک ژل را دوچندان خواهد کرد

نحوه استفاده از بیس کت ناخن

 

لاک معمولی و لاک ژل، هرکدام بیس کت مخصوص به خودشان را دارند. بیس کت ژل فقط در دستگاه uv خشک می‌شود و بیس کت معمولی تنها در هوای معمولی خشک میشود. پس در هنگام خرید دقت کنید تا کالای اشتباهی را نخرید.

 

کوتیکول‌‌‌‌‌های ناخن را عقب بزنید و مراحل اولیه مانیکور را انجام دهید.

 

لایه‌ای بیس کت روی دست خود بزنید.

 

دستانتان را در دستگاه uv قرار دهید تا لاک خشک شود.

 

لاک ژل را روی بیس کت بزنید و برای خشک شدن از دستگاه uv یا Led استفاده کنید.

 

برای نتیجه بهتر، از تاپ کت استفاده کنید بهتر است.

طریقه پاک کردن بیس کت ناخن

بیس کت ژل مانند لاک ژلها (استون صد درصد و فویل یا ریموور لاک ژل یا سوهان برقی) پاک می‌شود و بیس کت معمولی مانند لاک معمولی (استفاده از پد لاک پاک کن)؛ به همین سادگی است

 

بیس کت ژل چیست؟ چه کارایی برای ناخن دارد

به بیس کتی که برای لاک ژل زده شود بیس کات ژل یا بیس ژل گفته می‌شود. این نوع از بیس کات باید در دستگاه uv یا Ledخشک شود. اهمیت زدن بیس کت در لاک ژل دوچندان است، چون قرار است لاک ژل روز‌‌‌‌های زیادی را مهمان دست خواهد بود.

 

بهترین برند دنیا ویندمکس

فرق بین بیس کت و تاپ کات ناخن جیست؟

 

بیس کات و تاپ کات دو چیز کاملاً متفاوت‌اند. از آنجا که بیس کت برای زیرسازی ناخن به کار می‌رود، بیس کت‌ها چسبنده‌تر و نازک‌تر از تاپ کت است. بیس کت پیش از زدن لاک ژل یا لاک روی ناخن زده می‌شود تا رنگ ناخن جلوه بیشتری داشته باشد و ماندگارتر شود. تاپ‌کت‌ها غلیظ‌ترند؛ پس طبیعی است که نمی‌توانید از بیس کت به جای تاپ کت استفاده کنید و برعکس. بیس کت برای زیرسازی ناخن به کار می‌رود و اگر به جای تاپ کت استفاده شود، دوام لازم را نخواهد داشت

فرق بین بیس کات و پرایمر چیست؟

 

بیس کات و تاپ کات دو چیز کاملاً متفاوت‌اند. از آنجا که بیس کت برای زیرسازی ناخن به کار می‌رود، بیس کت‌ها چسبنده‌تر و نازک‌تر از تاپ کت است. بیس کت پیش از زدن لاک ژل یا لاک روی ناخن زده می‌شود تا رنگ ناخن جلوه بیشتری داشته باشد و ماندگارتر شود. تاپ‌کت‌ها غلیظ‌ترند؛ پس طبیعی است که نمی‌توانید از بیس کت به جای تاپ کت استفاده کنید و برعکس. بیس کت برای زیرسازی ناخن به کار می‌رود.

نمودار تغییر قیمت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

instagram
logo

چابهار منطقه آزاد
شعبه۱:مجتمه تجاری صدف واحد ۲۴۴
شعبه۲:مجتمع تجاری رویال مکران طبقه اول واحد224 فروشگاه آقای مشاور
09159680256
شماره تماس : 09306705533