کرم ضد لک و روشن کننده نوتروژینا ,

menuordersearch
aghayemoshavercfz.com
قبلی
بعدی

کرم ضد لک و روشن کننده نوتروژینا

(0)
(0)

کرم ضد لک و روشن کننده نوتروژینا مدل Bright Boost

کرم ضد لک و روشن کننده نوتروژینا
رنگ و مدل کالا
کرم ضد لک و روشن کننده نوتروژینا مدل Bright Boost
تعداد
+
_
عدد
ارسال رایگان
339,900 تومان
موجود

توضیحات تکمیلی

خرید کرم ضد لک قوی

بار دیگر برند نوتروژینا برای حفظ پیشتازی خود در بازار دست به اختراع زده است، کرم ضد لک و روشن کننده نوتروژینا با بهره گیری از فرمول اختصاصی این برند (™ ACCELERATED BRIGHTENING COMPLEX) بطور معجزه آسایی لک ها و نقاط تیرگی پوست را بهبود میبخشد که این کرم که در واقع از نوع ژل کرم است دارای ترکیبات منحصربفرد دیگری نیز هست، آلفا هیدروکسی اسید یا AHA و پلی هیدروکسی اسید PHA دو ترکیب دیگری هستند که نوتروژینا از آنها بهره جسته؛ حال شما میتوانید برای خرید کرم ضد لک قوی با ما در ارتباط باشید.

 

قیمت کرم ضد لک نوتروژینا

افزایش نشاط و شادابی پوست هدفی است که همه خواهان آن هستند، تمرکز نوتروژینا در سری محصولات Bright Boost بر این هدف کاملا مشهود است و ترکیب نئوگلوکوزامین و ماندلیک اسید موجود در ژل کرم ضد لک و روشن کننده نیتروژنا، از بین برنده لک‌‌‌‌های تیره خصوصا در نواحی چین دار و خسته پوست است و میتوانید از خرید و قیمت کرم ضد لک نوتروژینا از فروشگاه انلاین ارایشی و بهداشتی اقای مشاور اقدام به ثبت سفارش نمایید.


روش استفاده کرم ضد لک و روشن کننده نوتروژینا :

ژل کرم نوتروژینا را روزی 2 بار در محل صورت و گردن خود استفاده کنید. توجه کنید که قبل از اعمال کرم ضد لک صورت و گردن خود را بشویید. برای جلوگیری از خشکی پوست سعی کنید از شوینده‌‌‌‌های استاندارد مناسب پوستتان استفاده نمایید. نوبت صبح برای روشنایی کل روز و نوبت عصر برای ادامه آبرسانی از این ژل کرم استفاده کنید.

 

در حرکات روش استفاده کرم ضد لک و روشن کننده نوتروژینا :

ژل کرم نوتروژینا را روزی 2 بار در محل صورت و گردن خود استفاده کنید. توجه کنید که قبل از اعمال کرم ضد لک صورت و گردن خود را بشویید. برای جلوگیری از خشکی پوست سعی کنید از شوینده‌‌‌‌های استاندارد و مناسب نوع پوستتان استفاده نمایید، نوبت صبح برای روشنایی کل روز و نوبت عصر برای ادامه آبرسانی از این ژل کرم استفاده کنید؛ در حرکات ماساژ ملایم ژل کرم را صاف و یکدست کنید تا فرایند جذب بهتر انجام شود.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

instagram
logo

چابهار منطقه آزاد
شعبه۱:مجتمه تجاری صدف واحد ۲۴۴
شعبه۲:مجتمع تجاری رویال مکران طبقه اول واحد224 فروشگاه آقای مشاور
09159680256
شماره تماس : 09306705533