کرم ضد آفتاب بی رنگ لانسون | 40 میل | مرطوب کننده، ضدلک و ضد چروک برای پوست خشک ,

menuordersearch
aghayemoshavercfz.com
قبلی
بعدی

کرم ضد آفتاب بی رنگ لانسون | 40 میل | مرطوب کننده، ضدلک و ضد چروک برای پوست خشک

(0)
(0)

ضد آفتاب بی رنگ لانسون اصل

instagramwhatsup
کرم ضد آفتاب بی رنگ لانسون | 40 میل | مرطوب کننده، ضدلک و ضد چروک برای پوست خشک
رنگ و مدل کالا
ضد آفتاب بی رنگ لانسون اصل
تعداد
+
_
عدد
239,000 تومان
موجود
این کرم فقط یک محصول آرایشی نبوده و با استفاده از مواد ضد چروک و تنظیم کننده چربی، چین و چروک‌‌‌‌های سطحی و عمیق پوست را از بین برده و از ایجاد جوش جلوگیری میکند

توضیحات محصول

ضد آفتاب بی رنگ لانسون

کرم ضد آفتاب لانسون با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضدآفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می‌کند. بااین تفاوت که این کرم فقط یک محصول آرایشی نبوده و با استفاده از مواد ضد چروک و تنظیم کننده چربی، چین و چروک‌‌‌‌های سطحی و عمیق پوست را از بین برده و از ایجاد جوش جلوگیری میکند. این محصول، پوشش و ماندگاری بالایی داشته و حداقل به مدت 8 تا 10 ساعت بدون کوچکترین تغییر ظاهری روی پوست باقی می‌ماند.

نکته بارز این محصول، اثر ضد چروک و ضدجوش قوی در کنار اثر ضدآفتاب و پوشانندگی فوق العاده بالای آن است.

لزوم استفاده از ضد آفتاب چیست؟

محافظت در مقابل آفتاب یکی از مهمترین کارهایی است که می‌توان برای نگه داری از پوست است چرا که آفتاب اثرات مخربی بر روی پوست باقی می‌گذارد. دراینکه نورخورشید و اشعه فرابنفش آن بیشترین تاثیر را درپیری زودرس پوست دارد شکی نیست. این تاثیر را در انواع چین وچروکها، لکها ،افتادگی پوست، کک ومک، کاهش قدرت دفاعی پوست، سرطان پوست و ... می‌توان دید.

برای پیشگیری از این اثرات زیان آور باید از نورآفتاب پرهیزکرده و از ضدآفتاب استفاده کنید. ضدآفتاب خوب باید بتواند هر دونوع اشعه فرابنفش یعنی نوع A و نوع B را بلوک کند
حادترین و آشکارترین جزء بالینی تماس با اشعه فرابنفش، قرمزی و آفتاب سوختگی پوست است که در عرض ۳-۴ ساعت پس از تماس با نور خورشید ایجاد شده و در طی ۱۲-۲۴ ساعت به بالاترین شدت خود می‌رسد. اشعه فرابنفش باعث تخریب DNA موجود در هسته سلول‌‌‌‌های پوستی شده و به این ترتیب به سلولها صدمه می‌زند. علت ایجاد قرمزی پوست نیز آزاد شدن واسطه‌‌‌‌های شیمیایی مختلف است که از مهمترین آنها می‌توان به هیستامین اشاره نمود.

ازدیگر ویژگی‌‌‌‌های یک ضدآفتاب خوب، دوام اثر آن و مقاومت دربرابر آب و تعریق است. برای رسیدن به این اهداف، شرکت‌‌‌‌های سازنده ضدآفتاب معمولا از ترکیبی از مواد گوناگون استفاده می‌کنند.این مواد را می‌توان به دودسته تقسیم کرد : ضدآفتاب‌‌‌‌های فیزیکی که با منعکس کردن و پخش کردن اشعه فرابنفش عمل می‌کنند، و ضدآفتاب‌‌‌‌های شیمیایی که اشعه فرابنفش را جذب می‌کنند

به میزان قدرت جذب و متفرق کردن اشعه ماورای بنفش توسط ضد آفتاب‌ها SPF-Sun Protection Factor می‌گویند. SPF ضد آفتاب‌ها دارای درجه‌ بندی متناسب با شرایط آب و هوایی است. درجه SPF ربطی به میزان قدرت حفاظت و برخورد با اشعه خورشید ندارد بلکه ضد آفتاب با SPF بالاتر مدت‌زمان بیشتری از پوست ما محافظت می‌کند.

پرتو UV چیست؟

ورشید تمام اشعه ها را از خود ساطع می‌کند. از جمله آنها اشعه ماوراءبنفش است که به سه باند تجزیه می‌شود:
- اشعه‌‌‌‌های UVA
- اشعه‌‌‌‌های UVB
- اشعه‌‌‌‌های UVC

خوشبختانه اشعه UVC که اموراج کوتاهی دارد و برای زندگی موجودات زنده بسیار مضر است توسط لایه اُزون در جوِّ زمین جذب شده و به زمین نمی‌رسد. بنابراین وقتی ما خودمان را در مقابل نور آفتاب قرار می‌دهیم، پوست ما اشعه (UVB با طول موج متوسط) و UVA (با طول موج بلند) را دریافت میکند.
اشعه‌‌‌‌های UV پوست را به تیره شدن وا می‌دارند که این امر نتیجه ی تأثیر UV روی سلول‌‌‌‌های تخصیص یافته لایه اِپی دِرم به نام سلول‌‌‌‌های ملانین ساز است. سلول‌‌‌‌های ملانین ساز سلول‌‌‌‌های ستاره ای شکل هستند که در لایه بازال اِپی دِرم قرار گرفته اند. اشعه خورشید سلول‌‌‌‌های ملانین ساز را تحریک کرده و موجب تکثیر آنها می‌شود و تولید ملانین را در آنها افزایش می‌دهد.

مواجهه با آفتاب یکی از فاکتور‌‌‌‌های اصلی پیری پوست است که پیری نوری Photoaging نامیده می‌شود. پیری نوری مربوط به تغییرات عمیق در فیبر‌‌‌‌های پوست (کلاژن و الاستین) و نیز بی نظمی رنگ پذیری است. نتیجهپیری نوری چین و چروکها و لکه‌‌‌‌های رنگدانه ای پوستی است. اشعه خورشید همچنین موجب تغییر مولکول‌‌‌‌های DNA حامل اطلاعات ژنتیکی سلول‌‌‌‌های پوست ما می‌شود. این تأثیرات می‌توانند باعث مرگ سلولی یا تغییر در DNA شوند که نتیجه اش سرطان‌‌‌‌های پوستی است.

در واقع، بیشتر سرطان‌‌‌‌های پوستی در نقاطی از بدن به وجود می‌آیند که در معرض نور خورشید هستند. شواهد زیادی وجود دارد که بعضی سرطان‌‌‌‌های پوستی در بزرگسالان ممکن است با مواجهه زیاد با نور خورشید در دوران کودکی مرتبط باشد. تا این اواخر UVA به عنوان اشعه بی ضرر تلقی می‌شد. به هر جهت UVA به وفور در نور طبیعی وجود دارد و عمیق تر از UVB در پوست نفوذ می‌کند.

در حال حاضر شواهدی وجود دارد که UVA بی ضرر نیست و بسیاری از اثرات مضر اشعه خورشید با UVB و همچنین UVA بوجود می‌آید. اما اشعه ماوراء بنفش فقط اثرات مضر ندارد. بلکه موجب آرامش روحی شده و نیز در تشکیل ویتامین D مؤثر است.
محافظت در مقابل آفتاب یکی از مهمترین کارهایی است که می‌توان برای نگه داری از پوست است چرا که آفتاب اثرات مخربی بر روی پوست باقی می‌گذارد.

ویژگی‌‌‌‌های کرم ضد آفتاب بی رنگ لانسون:

دارای اثر ضد چروک و پیری پوست
- محافظت کامل پوست در برابر اشعه‌‌‌‌های مضر
- آبرسانی قوی و حجم دهنده پوست
- ممانعت از جذب آلودگی هوا بر روی صورت
- ساختار بسیار سبک و اکسیژن رسانی مناسب
- یکدست و یکپارچه سازی پوست بیش از 8 ساعت

 

نحـوه استفـاده کرم ضد آفتاب بی رنگ لانسون:

هرروز صبح برروی پوست صورت استعمال شود. به دلیل غلظت بالای محصول مقداربسیار کمی برای پوشانندگی کافی است

کرم ضد آفتاب بی رنگ لانسون را از فروشگاه آقای مشاور بخرید:

فروشگاه آقای مشاوربا فراهم‌ سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی ۲۴ساعت در چابهار و ۷۲ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره‌‌‌‌های فروشگاه آقای مشاور در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات آرایشی بهداشتی را به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند

نمودار تغییر قیمت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

instagram
logo

چابهار منطقه آزاد
شعبه۱:مجتمه تجاری صدف واحد ۲۴۴
شعبه۲:مجتمع تجاری رویال مکران طبقه اول واحد224 فروشگاه آقای مشاور
09159680256
شماره تماس : 09306705533